تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۱/۲۲ ۱۴:۵۸ |
کد خبر: ۳۹۸۶۹۶

نماینده ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین:

رهبری ساده‌ترین زندگی را در این کشور دارند/هزاران مسوول پاکدست و ساده زیست داریم/برخی سخنرانان در مورد زندگی مسوولان سیاه‌نمایی می‌کنند

نماینده ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین گفت: مقام معظم رهبری ساده‌ترین زندگی را دارند.

به گزارش پایگاه خبری شباویز به نقل از خبرگزاری فارس،حجت الاسلام محمدرضا تویسرکانی صبح امروز در اجتماع باشکوه راهپیمایان شهر یاسوج در یوم الله ۲۲ بهمن اظهار کرد: این استان یک صدم کل سرزمین ایران است ولی به نسبت این درصد بیشترین دانشجو را در ایران دارد و یکی از مهدهای علمی ایران اسلامی است، عشایر غیوری دارد که در طول سالیان متمادی مظهر ایستادگی در برابر ظالمان و ستمگران بوده‌اند.

 نماینده ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین گفت: استان شما در طول هشت سال دفاع مقدس بیشترین مجاهدین را به جبهه فرستاده و مرکز تربیت انسان‌های عالم و شجاع در صحنه‌های ملی و جهانی است.

تویسرکانی افزود: در مقطع حساس قرار داریم ۴۰ سال این مسیر پر رنج و مشقت را طی کرده‌ایم مسیری که آمریکایی‌ها و انگلیسی‌ها تعیین کردند و از زیر یوغ آن ها بیرون آمدیم.

وی گفت: نسل جوان باید بداند که سر تا پای آن رژیم پر از استبداد و دیکتاتوری بود و با کودتای انگلیسی‌ها وقتی فرمانده کل ارتش شد به کمک انگلیسی ها بر خلاف رای و نظر مردم ۱۶ سال پادشاهی کرد، در طول این سال‌ها بزرگترین مالک ایران شد و ۲ هزار ملک شش دانگ داشت و اگر به هر ملکی طمع می‌کرد وای به حال صاحب آن، انسان کثیفی بود که به هر ناموسی نظر می‌کرد نظر او باعث رنج و زحمت آن ناموس مقدس می‌شد.

وی گفت: جوانان باید کتاب‌ها را بخوانند تا فساد پهلوی را دریابند چرا که اگر فساد آنها را در نیابیم قدر و منزلت این انقلاب و نظام را نخواهیم دانست.

تویسرکانی به تبعید امام به ترکیه اشاره کرد واظهار داشت: اعتراض امام به نماز و روزه و حج و نماز نبود بلکه اعتراض امام به بردگی ملت ایران بود چرا که شاه برای گرفتن یک وام ۲۰۰ میلیون دلاری ملت ایران را فروخت و ایران را اسیر امریکا برد.

نماینده ولی فقیه در بسیج مستضعفین ادامه داد: امام در سال ۴۳ به شاه نامه نوشت که حق نداری سند بردگی ملت را امضا کنی که امام را تبعید کردند لذا دعوای ما و شما با پهلوی بر سر استقلال بود و امروز ایران مستقل‌ترین کشور جهان است.

وی عنوان کرد: ما به استقلال و آزادی و کرامت انسانی رسیدیم و در مسیر احکام الله حرکت کردیم و برای پیاده کردن اندیشه اهل بین حضرت پیامبر حرکت کردیم و در این راه ۳۰۰ هزار شهید دادیم، شهدای دفاع مقدس، ترور و مدافع حرم دادیم و ۵۰۰ جانباز و ۵۰ هزار جانباز در این ۴۰ سال دادیم.

این مسوول گفت: آینده ما بسیار روشن است چرا که به کرامت انسانی دست پیدا کردیم و امید به آینده داریم اما استکبار جهانی ۴۰ سال است که این اجتماع را انکار می‌کند و می‌گوید این ملت برای ساندیس می‌آید چرا که تاب و توان دیدن این ملت را ندارد.

تویسرکانی افزود: شما با آینده روشن خود جهان را پر از عدل و داد خواهید کرد که با زمینه سازی ظهور انجام خواهد شد و پشت سر رهبری قرار داریم.

وی به مد شدن سیاه نمایی اشاره کرد و یادآور شد: این سیاه نمایی گسترده نیست هر چند هست و هزاران هزار مسوول خالصانه نوکری این مردم را می‌کنند، نیروهای نظامی و انتظامی و دولت و در قوه قضاییه نوکری مردم را می‌کنند.

نماینده ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به اینکه مسؤولان خدمات‌گذاران مردم هستند، به زندگی ساده مقام معظم رهبری اشاره کرد و گفت: رهبر این کشور همه زندگیش اندازه یک وانت نمی‌شود و هیچ ثروتی ندارد، زندگی شخصی ایشان از من و ما بدتر است.

تویسرکانی بیان کرد: باید با فساد و فقر و تبعیض مبارزه کرد اما این زخم‌ها زخم کوچکی بر بدنه این انقلاب است و این مردم حول محور ولایت حرکت می‌کنند.

دانلود فایل مرتبط با خبر :
Share
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :(اختیاری)پست الکترونیک :(اختیاری)
نظر شما :    
لطفا حاصل عبارت زیر را در باکس روبرو وارد کنید:
= ۵ + ۱۴ ارسال
398696