خبرنگار افتخاری

پایگاه خبری شباویز

آگهی جذب خبرنگار افتخاری

 

پایگاه خبری شباویز  در راستای اطلاع رسانی دقیق و هوشمندانه و بر اساس سیاست های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و همچنین تنویز افکار عمومی در نظر دارد از بین علاقه مندان به حوزه خبرنگاری نسبت به جذب خبرنگار افتخاری با شرایط ذیل اقدام نماید :

۱- متقاضیان می بایستی نسبت به تکمیل درخواست اولیه خود در پایان همین  صحفه اقدام نمایند و منتظر تماس  از طرف پایگاه  خبری شباویز باشند.

۲- متقاضیان پس از تائید صلاحیت عمومی و تخصصی نسبت به تهیه خبر بر اساس سیاستهای اعلام شده توسط پایگاه خبری شباویز  و همچنین ارسال خبر از طریق ایمیل اقدام می نمایند.

۳- پس از اتمام دوره شش ماه فعالیت برای کلیه شرکت کنندگان به تفکیک سرویس های خبری، صدور کارت خبرنگار افتخاری پایگاه خبری شباویز برای تهیه خبر صادر و همچنین دسترسی لازم به پایگاه خبری شباویز برای ارسال خبر از بستر اینترنت میسر می شود.

4- جذب خبرنگار افتخاری هیچ گونه تعهد استخدامی و حقوقی برای پایگاه خبری شباویز در برنداشته اما در صورتی که پایگاه خبری شباویز نیاز به جذب خبرنگار ثابت یا حق التحریر داشته باشد خبرنگاران افتخاری فعال در الویت خواهند بود.

5- پس از گذراندن دوره یکساله از فعالیت و تائید توسط سردبیر پایگاه خبری ، لوازم سخت افزاری و نوشت افزاری مورد نیاز خبرنگاران پایگاه خبری شباویز تامین خواهد شد.

6-همه ساله خبرنگاران افتخاری برتر  پایگاه خبری شباویز در حوزه های مختلف مورد تقدیر و تشویق قرار خواهند گرفت.

پایگاه خبری شباویز

نام:
نام خانوادگی:
نام پدر:
کد ملی:
آپلود کارت ملی:
آپلود عکس پرسنلی:
تاریخ تولد:
شغل:
سطح تحصیلات:
رشته تحصیلی:
علاقه مند به:
شماره ثابت:
شماره همراه:
ایمیل:
آدرس محل سکونت:
شرح مختصری از فعالیت های گذشته: