خبر ویژه
پربیننده ترین اخبار
پربحث ترین اخبار
آخرین اخبار
گفتگو با استاد سابق دانشگاه تهران
گفتگوی صمیمی پایگاه خبری شباویز با دکتر ارسطو / شاگرد اول کرمان که سه بار فارغ التحصیل شده / عشق خدمت به سرزمین مادری / نصیحت استاد به دانشجویان
دکتر ارسطو در گفتگویی طولانی و صمیمی، از روزهای جوانی و فعالیت خود در محیط های آموزش عالی را روایت کرده ، از تحقیقاتش و بی مهری هایی که به او و دوستانش شده است را تعریف کرده و از مهمترین دستاوردش که امروز نیازمند کشورمان می باشد سخن گفته است که مشروح آن را می خوانیم:
جایگاه روزه در جهان از هم‌گسیخته مدرن
عضو هیئت علمی پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی میری معتقد است که خودآگاهی مذهبی یا معنوی می‌تواند درمانی برای جهان از هم‌گسیخته مدرن باشد و روزه یکی از ابزارهای این خودآگاهی است.
تروریست های تکفیری در سوریه توجهی به مخالفان سیاسی دمشق ندارند
اگر دولت سوریه با مخالفان سیاسی به توافق برسد که آتش بس اعلام شود، عملا گروه های سیاسی مخالف قادر نخواهند بود که آتش بسی را اجرا کنند، چرا که گروه های تکفیری اصلا آن ها را قبول ندارند و دولت سوریه اگر آتش بس را اجرا کند، تکفیری ها به جنگ ادامه خواهد داد. در چنین شرایطی مذاکره از دید دولت سوریه بی معنا است.
بعد از فتح خرمشهر باید طرح صلح می‌دادیم
ماه گذشته خبر بازگشت پیکر ۱۷۵ غواص شهید در کربلای ۴ به کشور موج غافلگیرکننده ای از همراهی با شهدا در شبکه های اجتماعی و افکار عمومی برانگیخت.
ماجرای دعوای ظریف با جان بولتون
معاونت مالی و اداری وزارت خارجه، یکی از مهم‌ترین معاونت‌های این وزارت خارجه به شما می‌رود که کمتر از آن شنیده می‌شود. موضوعات زیادی از قبیل مأموریت‌ها، تغییر سفرا، استخدام و... در حوزه اختیار این معاونت است.
مهندس رحیم پور :
توانمندی جوامع محلی و بهره گیری از نعمت های خدادادی/فقر زدائی بوسیله خود مردم
علی رحم رحیم پور: از همان ابتدا در این اندیشه بودیم که چطور می توانیم با همان روح و اندیشه پاک و بی شائبه بسیجی و سخت کوشی های شبانه روزی در جهت توسعه پایدار و فقر زدایی در استانهای کمتر توسعه یافته (نه محروم ) خدماتی را به هموطنان و کشور ارائه دهیم.
موشکهای دوربرد و توان نظامی ایران با هیچ یک از کشورهای منطقه قابل قیاس نیست
سنایی راد گفت: امروز مشاهده می کنیم که بعد از گذشت چهار سال از بحران سوریه، آن ها مجبور شده اند تا برای حل این بحران از توان و تجربه ایران کمک بگیرند و ما به هیچ عنوان نباید این موفقیت را دست کم بگیریم.
شعار "مرگ بر آمریکا" شاه کلید اقتدار ایران اسلامی
محمدرضا محسنی ثانی گفت: اکنون که چشم امید مظلومان و مستضعفان منطقه به ایران دوخته شده، حیف است که با حذف شعار "مرگ بر آمریکا" که شاه کلید اقتدار ایران محسوب می شود، امید کشورهای منطقه از خودمان را نامید کنیم.
ناگفته هاي پيرمرد کاشانی ؛آیا بانو ‹‹محترم قاضی›› شهیده کشف حجاب رضاخانی در کاشان را می شناسید؟!
گفتگو با سید محمد قاضی از اهالی فین کاشان که از شاهدان حمله سال ۱۳۱۴ ماموران رژیم پهلوی به زائران حریم رضوی و خانواده خود در مسجد گوهرشاد بوده است.
گفت‌و‌گوی تفصیلی فارس با آیت‌الله خزعلی و همسرش خانم کلباسی:
آیت‌الله خزعلی: اصلاح‌طلبان نمی‌توانند هاشمی را برای انتخابات خبرگان پررنگ کنند/ طاهره کلباسی: ساواک همسرم را به دلیل امضای مرجعیت امام زندانی کرد
آیت‌الله خزعلی درباره انتخابات هیات رئیسه مجلس خبرگان می‌گوید: انتخاب آیت‌الله یزدی به عنوان رئیس مجلس خبرگان نعمت است البته همان مقدار رای که آقای هاشمی آورد برای ما محل بحث است اما خداوند رفع کرد.