خبر ویژه
پربیننده ترین اخبار
پربحث ترین اخبار
آخرین اخبار
عکس و گزارش 
اولین زن جراح ایرانی
دکتر سکینه پری اولین زن جراح و سرطان شناس ایران که در شهرستان بندرگز به خاک سپرده شده است.
خوراکی کم ارزش ممنوع
ژله‏ باعث استحکام استخوان ها نمی شود
در بار عموم ژله از خوراکی هایی است که به تقویت و استحکام کودک کمک می کند ، اما این طور نیست. در برهه‏ ای از زمان که رشد کودک سریع‌تر می‌شود، باید به مساله تنوع و تعادل در برنامه غذایی آنها توجه بیشتری داشت و مراقب بود خوراکی‌های کم‌ارزش نخورند.
برترین رژیم غذایی مناسب برای دیابتی ها
گروهی از محققان یک برنامه غذایی تنظیم کردند که احتمال ابتلا به آلزایمر را ۵۳ درصد کاهش می دهد و عنوان برترین رژیم غذایی مناسب برای بیماران دیابتی در سال ۲۰۱۶ را به خود اختصاص داده است.
موهای نازک و کم پشت را چگونه پر حجم کنیم؟
موهای نازک و کم پشت یکی از مشکلاتی است که بیشتر خانم ها با آن درگیر هستند. اگر شما هم دچار ریزش مو و نازک شدن موهای تان شده اید ابتدا باید علت این ریزش و نازکی موهای تان را بدانید.
کک و مک و آکنه صورت تان را با این روغن طبیعی از بین ببرید!!
کک و مک، لکه های تیره پوست و آکنه از مشکلات شایع پوستی ای هستند که تاثیر بسیاری در زیبایی صورت تان دارند. برای برطرف کردن این آثار پوستی به جای استفاده از داروهای شیمیایی از این روغن طبیعی استفاده کنید.
عامل موثر در پیشگیری از سرطان پوست را بشناسید
هر چند هر یک از این عوامل (کافئین یا ورزش) نقش مثبتی در پیشگیری از سرطان پوست دارند، اما اثر آنها زمانی بسیار قابل توجه است که به صورت توام مورد استفاده قرار گیرند.
داروهای مسکن
داروهای مسکن به طور وسیع و فزاینده‌ای در سراسر جهان مصرف می‌شود. اغلب، تسکین برای یکی از موقعیتهای زیر جستجو می‌شود: تنشهای هیجانی، تنش مزمن، افزایش فشار خون ، تقویت عوامل ضد درد، کنترل تشنج، به عنوان عوامل جانبی در بیهوشی، تجزیه و تحلیل تخدیری و به عنوان عامل برطرف کننده دردها و دردهای مفصلی.
راه حلی برای روزه داران
مشکلات رایج گوارشی در ماه مبارک رمضان رمضان
به این خاطر که روزه داران در ماه مبارک رمضان از خوردن و آشامیدن در طی ساعات روز که روزه دار هستند، امتنا می‌ورزند در بسیاری از مواقع دچار مشکلات ناخواسته ای می‌شوند که اگر افراد توجه نکنند، می‌تواند ادامه روزه داری را برای آنها غیر ممکن سازد.
خوراکی های موثر برای کاهش سطح قند خون
معاون مدیرکل دفتر طب سنتی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: مصرف برخی از انواع میوه و سبزی از جمله زیتون، هویچ به خصوص خام، سیر، پیاز، شنبلیله و گزنه می توانند در کاستن بیماری دیابت یا قندخون موثر بوده و سبب کاهش آن شود.
تغییر رنگ چشم در بیست ثانیه
به تازگی پزشکان توانسته‌اند فقط در ۲۰ ثانیه توسط لیزر، رنگ چشم را از قهوه‌ای به آبی تغییر دهند.